Dodać wszystkiemu pikanterii

Relacje damsko-męskie od wieków spędzały niejednemu sen z powiek. Z powodów różnych. Niekiedy chcieliśmy zwrócić na siebie czyjąś uwagę, innym razem chcieliśmy się kogoś pozbyć. Czasem chcieliśmy komuś zrobić na złość. Ale wyobraźmy sobie, że spotykamy się z kimś regularnie. Ale nasze spotkania są jakieś takie… chcieliśmy wszystkiemu dodać odrobiny pikanterii. Albo chcemy z innych powodów poprawić swoje relacje damsko-męskie. Właściwe rozwiązanie wymaga podjęcia właściwych kroków.

Cóż mamy sprawić, aby nasze relacje damsko-męskie odżyły? Jest na to kilka sposobów. Ale sięgnijmy po metodę nieco niekonwencjonalną. A może jak najbardziej wskazaną? Chodzi tutaj o syntetyczne feromony. Są one dostępne w sklepach internetowych. Możemy je zakupić i wykorzystać do naszych zastosowań. Oznacza to ni mniej nie więcej to, że możemy się nimi spryskać. I gotowe? W zasadzie tak.

W świecie zwierząt jest tak, że samiec, który wydziela silniejsze feromony jest samcem dominującym. Samcem, który podoba się samicom. Teoretycznie rzecz ujmując samicom u zwierząt, a więc również kobietom w przypadku ludzi podoba się osobnik, od którego emanuje siła i pewność siebie. I taką osobą będzie ten, kto spryska się feromonami. One oddziałują w sposób podświadomy. Dzieje się tak dlatego, że w toku ewolucji ludzki węch nie jest już tak silny jak zwierzęcy. Zwierzęta komunikują się za pomocą feromonów w sposób świadomy. Ludzie nie. To zmienia relacje i powoduje przeniesienie pewnych zjawisk na inny wymiar [zobacz].

Mężczyzna, który spryska się feromonami stanie się po prostu atrakcyjniejszy. Efekt zostanie wzmocniony przez jego wzrost pewności siebie. Ale to nie koniec. Przede wszystkim jego życie intymne ulegnie zmianie, a co za tym idzie może on zacząć funkcjonować w zupełnie inny sposób. No i możliwa będzie poprawa relacji damsko-męskich.

Po spryskaniu się feromonami może wydarzyć się rzecz ciekawa. Oto nagle panie zaczną się bardziej interesować danym mężczyzną. Panie, które do tej pory były zwykłymi znajomymi dostrzegą w nim mężczyznę. Nagle coś zacznie z niego emanować. Również zwykłe koleżanki zaczną coś do niego czuć. No, ale spryskiwanie się feromonami to nie tylko domena mężczyzn.

Panie mogą również skorzystać z tego dobrodziejstwa. Istnieją feromony dla kobiet. I tak oto kobieta niepozorna może stać się bardzo pociągająca. A co z tymi, które już są atrakcyjne? Te z kolei staną się zabójczo piękne. I będą ten urok wykorzystywać. Niekiedy w sposób nieczysty, ale to już jest osobna sprawa.

Feromony mogą pomóc w bliskich relacjach. Jeżeli coś zaczęło między nimi iskrzyć, to za sprawą feromonów zaiskrzy jeszcze mocniej. Ot, nauka odkryła sposób na braki w urodzie. Ale nie tylko nauka. Tak naprawdę natura zna te metody od dawna.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz