Dodać wszystkiemu pikanterii

Relacje damsko-męskie od wieków spędzały niejednemu sen z powiek. Z powodów różnych. Niekiedy chcieliśmy zwrócić na siebie czyjąś uwagę, innym razem chcieliśmy się kogoś pozbyć. Czasem chcieliśmy komuś zrobić na złość. Ale wyobraźmy sobie, że spotykamy się z kimś regularnie. Ale nasze spotkania są jakieś takie… chcieliśmy wszystkiemu dodać odrobiny pikanterii. Albo chcemy z innych powodów poprawić swoje relacje damsko-męskie. Właściwe rozwiązanie wymaga podjęcia właściwych kroków.

Cóż mamy sprawić, aby nasze relacje damsko-męskie odżyły? Jest na to kilka sposobów. Ale sięgnijmy po metodę nieco niekonwencjonalną. A może jak najbardziej wskazaną? Chodzi tutaj o syntetyczne feromony. Są one dostępne w sklepach internetowych. Możemy je zakupić i wykorzystać do naszych zastosowań. Oznacza to ni mniej nie więcej to, że możemy się nimi spryskać. I gotowe? W zasadzie tak.

W świecie zwierząt jest tak, że samiec, który wydziela silniejsze feromony jest samcem dominującym. Samcem, który podoba się samicom. Teoretycznie rzecz ujmując samicom u zwierząt, a więc również kobietom w przypadku ludzi podoba się osobnik, od którego emanuje siła i pewność siebie. I taką osobą będzie ten, kto spryska się feromonami. One oddziałują w sposób podświadomy. Dzieje się tak dlatego, że w toku ewolucji ludzki węch nie jest już tak silny jak zwierzęcy. Zwierzęta komunikują się za pomocą feromonów w sposób świadomy. Ludzie nie. To zmienia relacje i powoduje przeniesienie pewnych zjawisk na inny wymiar.

Mężczyzna, który spryska się feromonami stanie się po prostu atrakcyjniejszy. Efekt zostanie wzmocniony przez jego wzrost pewności siebie. Ale to nie koniec. Przede wszystkim jego życie intymne ulegnie zmianie, a co za tym idzie może on zacząć funkcjonować w zupełnie inny sposób. No i możliwa będzie poprawa relacji damsko-męskich.

Po spryskaniu się feromonami może wydarzyć się rzecz ciekawa. Oto nagle panie zaczną się bardziej interesować danym mężczyzną. Panie, które do tej pory były zwykłymi znajomymi dostrzegą w nim mężczyznę. Nagle coś zacznie z niego emanować. Również zwykłe koleżanki zaczną coś do niego czuć. No, ale spryskiwanie się feromonami to nie tylko domena mężczyzn.

Panie mogą również skorzystać z tego dobrodziejstwa. Istnieją feromony dla kobiet. I tak oto kobieta niepozorna może stać się bardzo pociągająca. A co z tymi, które już są atrakcyjne? Te z kolei staną się zabójczo piękne. I będą ten urok wykorzystywać. Niekiedy w sposób nieczysty, ale to już jest osobna sprawa.

Feromony mogą pomóc w bliskich relacjach. Jeżeli coś zaczęło między nimi iskrzyć, to za sprawą feromonów zaiskrzy jeszcze mocniej. Ot, nauka odkryła sposób na braki w urodzie. Ale nie tylko nauka. Tak naprawdę natura zna te metody od dawna.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz