Dzięki temu staniesz się mistrzynią uwodzenia

Zależy Ci na tym aby zostać królową flirtu i podrywu? Nie wiesz jak się za to zabrać a przy każdej próbie robisz się ,,czerwona” niczym burak? Istnieję na to sprawdzony sposób aby w końcu zacząć wysyłać pozytywne sygnały wszystkim facetom w klubie, na uczelni mówiące o tym iż jesteś gotowa do prawdziwej akcji i tym razem nie będziesz się krępować.

Zmień swoją mowę ciała. Tym razem postaraj się chodzić wyprostowana. Najważniejsza rzecz powinna dotyczyć tego abyś tak naprawdę zaczęła kręcić swoimi biodrami ponieważ to właśnie dzięki nim będziesz mogła spowodować to, że żaden facet nie przejdzie obok Ciebie obojętny. Rozmawiając z nim przy barze zdecyduj się na to, że zaczniesz się bawić swoimi włosami – to na pewno będzie dla niego pozytywny sygnał.

Wykorzystaj siłę swojego spojrzenia – jeśli zetkniesz z nim swój wzrok to tak naprawdę staraj się go nie odrzucać jako pierwsza. Pokaż mu to, że umiesz także przejąć kontrolę i to Ty do końca wytrzymasz takie napięcie. Jeśli twój instynkt mówi Ci o tym, że on na Ciebie spogląda jak idziesz tyłem odwrócona do niego bo np. ubrałaś skąpą sukienkę mini lub jakiś inny ciuch to tak właściwie pomyśl o tym aby zupełnie niespodziewanie odwrócić się do niego, spojrzeć mu w oczy i rzucić uwodzicielskie spojrzenie.

W trakcie rozmowy jeśli wyczujesz, że ten facet jest tym, który wpadł Ci w oko zdecyduj się na bardziej intymną rozmowę. Nie musi być to za każdym razem sztywna atmosfera i ,,gadka” o wszystkim i o niczym. Pokaż mu, że jesteś otwarta na każdy temat.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz