Subtelne lecz skuteczne uwodzenie

Jak uwodzić, aby skutecznie uwodzić? Na pewno nie raz oglądaliśmy film romantyczny czy też… erotyczny. Tam oczywiście widzieliśmy niesamowite sceny uniesień. Ktoś może powiedzieć, że nie są to sceny realne, ale przecież chodzi o przyjemność zmysłową. W każdym razie czyż nie marzymy o przeżyciu czegoś podobnego? Wiele osób w tym momencie zamilknie. Niektóre nawet temu zaprzeczą. Ale w duchu niejeden o tym marzył. I pojawia się pytanie jak to marzenie urzeczywistnić.

Jak sprawić, żeby osoby płci przeciwnej zaczęły się za mną oglądać. Chcemy w końcu przeżyć to, co bohaterowie niejednego ze znanych nam filmów. Chcemy, nie chcemy – różni ludzie mają różne marzenia. Ale dla potrzeb dalszych rozważań przyjmijmy, że chcemy. Cóż więc mamy uczynić? Wiele osób w tym momencie kupuje karnet na siłownię. Panie w tym momencie częściej odwiedzają salony kosmetyczne. I oczywiście salony mody. Choć te ostatnie panowie od czasu do czasu odwiedzają również. Tylko czy to właściwa droga? Wprawdzie tego typu zabiegi nie zaszkodzą, ale nie przesadzajmy. Niekoniecznie w tym musi być tkwić sedno sprawy.

Są osoby, które wcale nie grzeszą urodą, a mimo tego mają powodzenie u osób płci przeciwnej. I wcale nie należy tego usprawiedliwiać zasobnym portfelem lub innymi tego typu cechami. Jest coś co powoduje, że te osoby mają powodzenie. Może znają tajniki uwodzenia? Może tak, może nie. Może to po prostu wrodzony urok osobisty lub jakaś… chemia! No właśnie – chemia, może powinniśmy podejść do sprawy bardziej naukowo. W internecie można od dłuższego już czasu zakupić feromony. Są to takie substancje, które mają zwiększać naszą atrakcyjność. Brzmi wspaniale. Ale jak to jest możliwe? Przyjrzyjmy się zagadnieniu trochę bliżej.

Feromony to substancje, który rośliny i zwierzęta wysyłają sobie sygnały. Samiec wabi nimi samicę, a ona mu odpowiada. Feromony mogą również służyć do odstraszania. W świecie ludzkim rola feromonów została zredukowana, ale paradoksalnie tutaj tkwi ich siła. One nie są rejestrowane świadomie przez zmysł węchu. Można więc przyjąć, że one w ogóle nie działają. Choć właściwszym jest stwierdzenie, że ich działanie nie jest widoczne. One działają i to w sposób niedostrzegalny. Po prostu osoba, która się spryska syntetycznymi feromonami staje się atrakcyjniejsza. To może być wykorzystane na kilka sposobów. Może służyć do zwrócenia na siebie uwagi osób przeciwnej płci, a może również służyć rozbudzeniu emocji u osoby, z którą się już widujemy. To się może przydać podczas intymnych spotkań we dwoje. Możemy na siebie wzajemnie oddziaływać. W sposób bardzo silny. Dodamy każdemu spotkaniu pikanterii, która może się zakończyć w ciekawy sposób. Jeszcze ciekawiej jest, kiedy to oboje spryskają się feromonami. Wtedy to już może być jazda bez trzymanki.

Feromony możemy zakupić w sklepach internetowych, a być może nawet któryś z naszych pobliskich sklepów takowe posiada. W takim razie warto udać się do jednego z nich. Oczywiście jeżeli mamy chęć. Z początku możemy kupić parę na próbę. I ocenić ich efekty. Dostępne są różne warianty, a więc na pewno znajdziemy coś dla siebie.

Kupić czy nie kupić? Zależy od tego, jak mocno jesteśmy spragnieni miłosnych uniesień oraz innych czynników. W każdym razie wiemy o co w tym wszystkim chodzi. A czy spróbujemy – to już nasza decyzja.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz