Czego można spodziewać się po feromonach?

Czy życie erotyczne rzeczywiście nabiera rumieńców, sięgając po perfumy zawierające naturalne feromony? Z całą pewnością wiele osób zadaje sobie to pytanie. Nie brakuje tych, którzy na własnej skórze przekonali się o sile drzemiącej w feromonach, jednakże są i osoby sceptycznie do tego nastawione. Chociaż raczej nie ma co liczyć na to, że po spryskaniu się feromonami, zamienimy się w chodzący wabik dla płci przeciwnej, to jednak można liczyć na wiele korzyści. Czas najwyższy przekonać się, jak rzeczywiście działają feromony na drugiego człowieka.

Uwodzicielskie feromony?

Każdy człowiek i nawet zwierzęta wydzielają feromony, jednakże w przypadku ludzi są one obecnie słabo wyczuwalne. Wszystko dlatego, że często się myjemy i sięgamy po różnego typu preparaty zawierające całą masę przeróżnych zapachów. Nie jest więc nawet możliwe, aby wydzielane przez nasze ciało feromony przedarły się przez tą sztuczną otoczkę na naszej skórze. Trzeba tutaj od razu zaznaczyć, że naturalne feromony nie mają żadnego zapachu, jednakże nasze nozdrza je wyczuwają, a mózg reaguje na nie. Decydując się na zakup perfum z feromonami, należy zwrócić przede wszystkim uwagę na to, czy są one rzeczywiście naturalne i czy posiadają odpowiednio wysokie stężenie. W przeciwnym razie nie ma co liczyć na ich skuteczność. Feromony produkowane są w specjalnie przeznaczonych do tego laboratoriach. Na końcowym etapie następuje ich filtracja, którą stosuje się w celu zwiększenia skuteczności feromonów.

Niektórzy sięgają po perfumy z feromonami z myślą o uwodzeniu innych osób. Wyobrażają sobie oni w myślach, że obiekt ich pożądania nie będzie mógł im się oprzeć po spryskaniu się tego typu produktem. Inni zaś uważają, że dzięki feromonom możliwe jest przeżywanie znacznie intensywniejszych doznać podczas zbliżenia seksualnego. Tak naprawdę to same feromony nie sprawią, że dana osoba zdecyduje się na uprawianie seksu. Z całą pewnością wpływają one na relacje seksualne, ale bez zaangażowania i starań nie ma co liczyć na podbój serca każdej napotkanej osoby. Feromony wpływają bardziej na ogólne relacje międzyludzkie. Osoba nimi spryskana budzi zainteresowanie, większy szacunek i zaufanie.

Czego można spodziewać się po feromonach?

W zależności od danej osoby feromony mogą być mniej lub bardziej skuteczne. Wysyłają one sygnały o gotowości seksualnej, co rzeczywiście przyciąga płeć przeciwną. Osoby używające feromonów są postrzegane za bardziej atrakcyjne przez otoczenie oraz bardziej intrygujące. Sięga się po nie zarówno w celu zwiększenia swej atrakcyjności seksualnej, jak również do ułatwienia sobie codziennego życia. Mają one bowiem pozytywny wpływ na relacje damsko-męskie. Feromony wykorzystuje się także w celach służbowych, aby podkreślić swoją osobowość, wzbudzać zaufanie i szacunek. Osoby je stosujące roztaczają aurę bezpieczeństwa i zainteresowania. Trzeba pamiętać o tym, że feromony oddziałują na aktywność mózgu i są w stanie wpłynąć na nastrój drugiego człowieka. Osoby pragnące sprawdzić skuteczność feromonów, powinny przetestować je na sobie.

 

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz