Urok za parę złotych

Jak stać się osobą lubianą przez innych? Ten problem mają głównie dzieci i młodzież. Ale nie do końca. Pozostaje jeszcze cała złożona sfera relacji damsko-męskich. A dotyczy on ludzi dorosłych i to w większym stopniu niż dzieci i młodzież. Młodzi ludzie bywają zakochani, ale są to przelotne relacje. Młodym ludziom często zdarza się, jak to się mówi skakać z kwiatka na kwiatek. Miłość na zabój rzadko zdarza się w tym wieku, zresztą nie jest ona wskazana. Przed nimi całe życie. Ale dorośli ludzie z powodów miłosnych posuwają się do różnych rzeczy.

Przesadne głodzenie się, obsesyjny trening na siłowni, częste wizyty u kosmetyczki – to tylko niektóre z zabiegów mające na celu uczynienie nas atrakcyjniejszymi. Ale do sprawy można podejść zgoła inaczej. A to za sprawą tajemniczych substancji znanych jako feromony. Substancje te w sposób podświadomy oddziałują na drugą osobę czyniąc nas atrakcyjniejszymi. Dzięki temu w oczach tej osoby stajemy się godni uwagi. Mężczyzna staje się prawdziwym mężczyzną. Feromony mogą być wytwarzane w laboratoriach i kupowane. I tak za pieniądze można dostać nawet urok osobisty. Coś, co nie śniło się naszym przodkom.

Tak naprawdę nie wiadomo czym jest urok osobisty. Zwykłe kojarzy nam się on z kasą, wyglądem oraz zdecydowaniem. Ale w życiu różnie bywa. Czasem niepozorny mężczyzna lub kobieta nie może się opędzić od osób płci przeciwnej. Ku zdziwieniu wszystkich. Czymże jest to spowodowane? Być może właśnie feromonami. Ale czy taka osoba nie powinna wyglądać na atrakcyjną? Oto jest pytanie. A może pewne rzeczy dostrzeżemy tylko w bezpośrednim kontakcie? Jest coś w tym. Feromony działają na podświadomość z bliska. W świecie zwierząt działają na znaczne odległości, ale w świecie ludzi jest inaczej. Przede wszystkim człowiek nie wykorzystuje feromonów w sposób świadomy.

Możliwość zakupu czegoś, co uczyni nas atrakcyjniejszymi. Taki swoisty eliksir miłości. Dzięki niemu będziemy przyciągać innych. Nie jest to taki eliksir miłości, jaki znamy z opowiadań, ale jednak. Grunt, że on działa. A druga osoba niczego się nie domyśla. Po prostu ulega naszemu czarowi. I wpada w nasze sidła.

I tak za pieniądze nawet osoba nieatrakcyjna może stać się atrakcyjną. Zaraz – czyż powodzenie u płci przeciwnej nie zależy od zasobności portfela? W sposób przewrotny byłoby to potwierdzenie tej teorii. Ale nie w tym rzecz. Osoba, która spryska się feromonami sprawia rzeczywiście wrażenie osoby atrakcyjniejszej. Takiej, z którą inni lubią spędzać czas wolny. I oto właśnie chodzi. Pani będąca szarą myszką za sprawą feromonów staje się osobą, z którą panowie będą lubili spędzać czas. A nawet będą ją zapraszać po pracy. Taka pani stanie się bardziej pewna siebie. Będzie jej nie tylko łatwiej uwieść kogoś, ale również uzyskać pomniejsze ustępstwo w wielu sprawach. Nie wspominając o tym, że nawet inne panie będą ją doceniać.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz