Atrakcyjne miejsca na nietypową randkę

Udało ci się umówić na wymarzoną randkę? Po wymianie wiadomości na randkowym portalu wreszcie spotkacie się twarzą w twarz? Z jednej strony to wielka radość, z drugiej: problem z wyborem odpowiedniego miejsca. Co, jeśli okaże się, że nad filiżanką kawy zapada kłopotliwe milczenie? Oto wybór kilku miejsc pozwalających na udaną i niebanalną randkę i poradzenie sobie z wyborem tematów do rozmowy. Oczywiście, nie zapominajmy przy tym o użyciu perfum z feromonami, aby wrażenie, jakie wywrzemy na wybranku lub wybrance, było bardziej skuteczne i trwałe.
1. Kino
Zaproszenie wybranej osoby na interesujący film do kina jest zawsze dobrą alternatywą dla wyjścia do kawiarni. Oboje możecie pewniej poczuć się po seansie, kiedy można wymienić zdania i opinie na temat obejrzanej produkcji. Oczywiście warto przed wyborem filmu zorientować się nieco w upodobaniach zapraszanej osoby, aby dostosować seans do wspólnych zainteresowań i nie zanudzić towarzysza na samym wstępie.
2. Spacer tematyczny
Znasz nietypowe miejsca w swoim mieście albo ciekawe historie z nimi związane? Zabierz swoją randkę na tematyczny spacer na przykład szlakiem architektonicznych ciekawostek lub terenów zielonych w waszym mieście. Błyśnięcie wiedzą przy okazji randki jest zawsze dobrze odbierane przez drugą osobę. Oczywiście, warto taki pomysł zrealizować przy ładnej pogodzie.
3. Wspólne gotowanie
Nic tak nie zbliża ludzi, jak gromadzenie się przy stole. A jeśli jeszcze do tego możemy zjeść samodzielnie ugotowane przez bliską nam osobę potrawy… Wspólne gotowanie nawet prostych potraw pozwala przełamać początkową nieśmiałość, a jeśli nawet coś nie wyjdzie do końca perfekcyjnie, będzie można z tego wspólnie pożartować. W niektórych restauracjami organizowane są często warsztaty kulinarne, w trakcie których można nauczyć się gotowania pod okiem specjalistów. To też może być pomysł na udaną randkę.
4. Quizy w klubach
Coraz popularniejsze i w Polsce stają się organizowane w klubach quizy sprawdzające wiedzę uczestników. Na pytania z najróżniejszych dziedzin można odpowiadać grupowo, przy okazji dochodząc do najbardziej absurdalnych i zabawnych skojarzeń. W grupie łatwiej o swobodną rozmowę, a po zakończonej zabawie przy odprowadzaniu się do domu, będzie nam łatwiej nawiązać rozmową do minionego wieczoru.
5. Spacer z czworonogiem
Jesteś właściciel psa? Nie ma lepszego sposobu na pierwszą randkę i przełamanie lodów. Zachowania zwierząt bawią i są doskonałym pretekstem do rozmów. Jeśli nawet nie mamy w domu psa, możemy zwolnić z obowiązku spaceru znajomych, ewentualnie wybrać się na randkę jako wolontariusz do schroniska dla zwierząt. Nie tylko sprawimy radość przebywającym tam zwierzętom, ale z pewnością zyskamy także w oczach osoby zaproszonej na randkę.
Wybierając się na randkę i walcząc z wrodzoną nieśmiałością, możemy zastosować perfumy z feromonami, dostępne na naszym rynku. Ich działanie także poprzez sugestię, pozwoli nam zyskać większą pewność siebie, co skutkuje na ogół bardziej udanymi spotkaniami. Nie zapominajmy też o zachowaniu dystansu i poczucia humoru. Ich połączenie z feromonami daje na ogół świetny wynik.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz