Skuteczny podryw w każdym miejscu

Obecnie jest jedna z piękniejszych pór roku – lato. Na pewno zamierzasz odpocząć, nabrać siły i się zregenerować. Można powiedzieć, że wszystko już masz – pracę, samochód, komórkę. Czy to tak naprawdę możesz określić jako całość twojego szczęścia? Raczej, nie. Twoje relacje z kobietami nie są aż na tak wysokim poziomie jakbyś chciał. Zamierzasz to zmienić. Istnieją sposoby aby zagadać do kobiety bez względu na miejsce jakie się znajdujesz – klub, centrum handlowe lub kawiarnia.

Sposób numer jeden – przestań w końcu myśleć, na pewien czas wyłącz myślenie. Zastosuj się do innego sposobu a mianowicie kiedy widzisz jakąś piękną kobietę podejdź do niej w przeciągu 3 sekund. To co możesz sobie dzięki temu zapewnić to odrzucenie tych wszystkich wymówek, które mogą się pojawiać w twojej głowie po minucie, dwóch lub pięciu. Podejmij się szybkiego działania. Dzięki temu nie zmarnujesz okazji ponieważ w tym czasie piękna dziewczyna może wyjść z klubu lub ktoś inny będzie się starał do niej zagadać.

Sposób numer dwa – nie myśl o tym co sobie ludzie pomyślą w np. klubie, restauracji lub kawiarni. Mogą tworzyć niestworzone historie. To nie jest twoja sprawa ponieważ dla Ciebie najważniejsza powinna być chwila – tu i teraz. Jeśli nie wiesz jaki tekst masz powiedzieć na podryw zdecyduj się na to, że wymyślisz coś spontanicznie. W klubie możesz zapytać o to czy taki jest dla niej odpowiedni albo taki kawałek jest świetny do wspólnego tańca. Nie ucz się niczego na pamięć. Co Ci przyjdzie z tego jeśli po 5minutach rozmowy skończą Ci się teksty na podryw. Musisz się nauczyć improwizować a to wszystko uzależnione jest od sytuacji – klub, restauracja czy koncert. Nikt nie powiedział nawet, że w bibliotece nie możesz zdecydować się na podryw. Wystarczy, że zauważysz jak czytelniczka czyta autora np. Prusa i powiesz, że ten autor należy do twoich ulubionych. W podrywie bądź otwarty, uśmiech na ustach to na pewno rzecz, która może Ci zapewnić skuteczność w podrywie. Jeśli będziesz sympatyczny i inteligentny w tym co mówisz to z pewnością nawiążesz interesującą relację z kobietą, która Ci się podoba.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz