Na jakie tematy rozmawiać z nowo poznaną kobietą

Wybrałeś się do klubu, chcesz się dobrze bawić. Jesteś już na jak najlepszej drodze do sukcesu aby w końcu zagadać do pięknej nieznajomej. Czy twoje markowe ciuchy i stylowy zegarek może wystarczać w podrywie? Jak się okazuję nie zawsze. Ważne jest także to o czym starać się będziesz rozmawiać z kobietą.

Na pewno nie raz i nie dwa przychodziły Ci do głowy następujące myśli – poderwałbym tą piękną kobietę kiedy wiedziałbym o czym z nią miałbym porozmawiać. Takie podejście możesz zaliczać do wielu facetów. Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, że w podrywie ważniejsze jest to w jaki sposób to mówisz aniżeli co mówisz. Sprawdź statystyki, które przedstawiają się w następujący sposób w wypowiedzi – 55% ekspresja mimiczna, 38% głos oraz 7% słowa. Twoje zdania to jedynie 7% całej komunikacji – zamiast tak dużej wagi przywiązywać do czytania książek godzinami zastanów się również nad tym aby potrenować gesty oraz mowę ciała. Jaka postawa będzie najbardziej właściwa? Ogólnie mówiąc taka w której zaprezentujesz się z jak najlepszej strony a mianowicie zrelaksowany i pewny siebie facet. Twoja sylwetka powinna być wyprostowana, głową zawsze patrz w horyzont. Dobra mowa ciała i tak Ci w tym przypadku nic nie da – i tak w końcu będziesz musiał coś do niej powiedzieć.

Tematy idealne do rozmowy z kobietą to na pewno takie na które Ty sam lubisz opowiadać z pasją i zaangażowaniem. Twoje wypowiedzi powinny być żywe – opowiadaj o wszystkim z ogromną fascynacją ponieważ dzięki temu możesz się przyczynić do tego, że kobieta ,,złapie” dobry stan i będzie Cię chciała słuchać z zaangażowaniem. Mówiąc o czymś z pasją na pewno przyczynisz się do tego, że ona w końcu zacznie słuchać i wejdzie w ,,twój świat”. Masz szansę na powodzenie w podrywie ponieważ nie będziesz się starał jej zaimponować a jedynie pokażesz jej to, że jesteś szczery i prawdziwy w tym co mówisz. Kobiety bardzo lubią mężczyzn otwartych. To właśnie te cechy płeć piękna uważa, że są atrakcyjne u mężczyzn.

Jeśli poruszasz jakiś nowy temat w rozmowie z kobietą zdecyduj się na to, że wybierasz taki w którym będziesz w pewien sposób mógł wpłynąć na jej emocje. Bądź w tej świadomości, że to właśnie w porównaniu do facetów nieustannie potrzebują stymulacji emocjonalnej. Z tego powodu bardzo chętnie poruszają następujące tematy takie jak – zdrady, intrygi, przygody życiowe, ogólne przeżycia oraz związki. Dlaczego tak się dzieję? Ponieważ tutaj dochodzi do sytuacji, ze stymulowane są emocję.

Jeśli zależy Ci na tym aby twoja rozmowa z kobietą była udana nie staraj się poruszać zbyt kontrowersyjnych tematów. Nie próbuj jej przekonywać do swoich poglądów a także mówić, że twoja religia jest lepsza. To na pewno nie będzie mogło Ci przynieść zbyt wielu korzyści. Zamiast tego rozmawiaj o tematach, które nie będą jej w stanie urazić. Dzięki temu będziesz mógł zyskać zdecydowanie więcej – przykładowo uznanie a także szacunek, że z pewnością nikt przed Tobą nie opowiedział czegoś w tak charyzmatyczny sposób co Ty.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz