Gdzie podrywać w Internecie

Zauważasz, że co raz częściej nie masz czasu aby gdzieś wyjść ze znajomymi do klubu na jakąś imprezę. Praca Cię całkowicie pochłonęła. Twoja pracowitość się opłaci – zdobędziesz pieniądze i będziesz mógł go przeznaczyć na wymarzony cel. Jednak czy tak chcesz aby wyglądało twoje życie? Nie masz swojej dziewczyny i nie zapowiada się na to aby coś się w tej kwestii zmieniło. Gdzie jest dla Ciebie dobre miejsce na podryw? Oczywiście, że Internet. Istnieją witryny na których będziesz mógł śmiało zagadać do płci pięknej.

Postanów sobie, że założysz konto na portalu randkowym. Im bardziej zaawansowany znajdziesz tym lepiej dla Ciebie. Będziesz miał pewność tego, że np. profil kobiety, który Ci się podoba jest prawdziwy i wypełniony rzetelnie. Nie decyduj się portale randkowe przypominające kicz – bardzo często kobiety tam zamieszczają swoje zdjęcia aby podnieść poziom swojej samooceny, z pewnością każdy lubi przyjmować komplementy. Ty ze swojej strony również wykaż odrobinę inicjatywy i pomyśl o tym abyś wypełnił konto na profilu jak najlepiej jest tylko możliwe. Koniecznie postaraj się dodać jakieś zdjęcie – najlepiej jeśli będziesz uprawiać jakieś hobby np. gra w piłkę nożną, jazda na rowerze. W taki sposób pokażesz się z jak najlepszej strony a także dasz znak, że jesteś facetem z pasją. Udany podryw w Internecie to także szuka. Nie możesz decydować się na napisanie do niej klasycznej pierwszej wiadomości ponieważ to się będzie i tak wiązać z fiaskiem. Zrezygnuj z napisania czegoś takiego – umówimy się, kiedy idziemy na randkę. Pisząc taką wiadomość przyczynisz się do tego, że ona Cię kompletnie zignoruję. Na tym na pewno Ci nie zależy w podrywie przez Internet. Nie musisz się zbytnio przejmować tym kto jest po drugiej stronie. Wystarczy, że obejrzysz statystyki portali randkowych – co raz więcej par rozpoczyna swoją miłość na stronie tego typu. Jak widzisz można znaleźć tutaj drugą połówkę.

Kiedyś nie było tak szeroko rozwiniętych portali społecznościowych. Teraz jest zdecydowanie inaczej – niemalże każdy z nas ma konto na Facebooku czy na innej stronie do szybkiej komunikacji. Czy ty w podrywie możesz to jakoś wykorzystać? Oczywiście, że TAK! Możesz spróbować swoich swoim sił na Facebooku. Jeśli byłeś na jakiejś imprezie i udało Ci się przypadkowo poznać jakąś dziewczynę to postaraj się sprawdzić czy wśród twoich znajomych ta piękna panna się gdzieś nie pojawiła. Jeśli uda Ci się ją przypadkowo wejść to już jesteś na jak najlepszej drodze do ostatecznego sukcesu. Wystarczy, że napiszesz do niej wiadomość. Jeśli rozmowa w czasie imprezy kleiła się to jest wysoce prawdopodobne, że tutaj także będziecie toczyć ciekawe dyskusje i na samym końcu może uda Ci się ją zaprosić na kolejne spotkanie.

Miejsca w Internecie na podryw to co raz bardziej popularny temat. Wszystko przez to, że na stronach społecznościowych użytkownicy sami założyli strony typu: Spotted. Na czym one polegają? Jeśli nie udało Ci się do kogoś zagadać w autobusie/parku itp. to możesz dać krótką informację o tym, że chciałbyś poznać osobę widzianą o tej i o tej godzinie. Mając szczęście możesz liczyć na odzew. To na pewno ciekawa forma wprowadzona przez Internautów. Plusy jakie możesz tutaj zaliczać to na pewno anonimowość. Pisząc do administratorów takiej grupy możesz liczyć na to, że nikt nie pozna autora. W tym celu nie musisz używać swoich danych z Facebooka. Wystarczy, że napiszesz z adresu e-mail.

Podryw w Internecie nie musi być aż taki straszny. Tutaj także możesz odnaleźć ciekawe osoby. Jeśli nie masz czasu na wyjście do klubu lub po prostu wstydzisz się zagadać do dziewczyny w rzeczywistości to zdecyduj się na to, że tak naprawdę założysz sobie konto na portalu społecznościowym lub twoja pierwsza wiadomość do pięknej nieznajomej rozpocznie się już na Facebooku. Co możesz zyskać? Na pewno zwiększone szanse podrywu. Jeśli nie jesteś mistrzem uwodzenia to na Internecie ewentualna porażka nie będzie aż tak boleć. Przyjmiesz ją z klasą ponieważ tutaj znajdziesz większą odwagę do zagadania do następnej kobiety.

Skuteczny podryw w Internecie to trzymanie się pewnych reguł – musisz być prawdziwy i szczery. Nie możesz podawać nieprawdziwych informacji na swój temat – wzrost, wiek. Wszystko na ewentualnym spotkaniu zostanie i tak zweryfikowane. Pisząc z nieznajomą kobietą nie myśl o tym aby wymyślać jakieś bajki. Kobieta po pewnym czasie i tak się zorientuje, że ten samochód mający na swoim zdjęciu profilowym tak naprawdę nie jest twój a fotografię zrobiłeś gdzieś na wystawie.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz