Perfumy z feromonami

Jakiś czas temu an rynku kosmetycznym pojawiły się perfumy z domieszką syntetycznych feromonów płciowych. Produkt ten zrobił prawdziwą furorę i zainteresowało się nim wiele osób. Do tej pory można spotkać takie kosmetyki w drogeriach i różnego rodzaju stoiskach i kupuje je wiele osób. Producenci takich perfum z feromonami płciowymi obiecują, że pomagają one w znalezieniu miłości i uczucia. Mają także działać jak afrodyzjak i powodować silne podniecenie i pobudzenie płciowe.

Wiele osób korzysta z pomocy takich perfum z feromonami i są one zadowolone z efektów tego odkrycia. Przede wszystkim, osoba stosująca feromony płciowe, staje się dla swojego otoczenia znacznie bardziej atrakcyjna. Więcej osób pragnie jej towarzystwa i chętnie jej słucha. Co ciekawe, chętniej i częściej takiej osobie przyznaje się również rację. Często może stać się więc duszą towarzystwa. Należy pamiętać jednak, że feromony płciowe działają jedynie na przedstawicieli odmiennej płci.

Poleca się je przede wszystkim na spotkania towarzyskie i na randki. Osoby, które są z natury nieśmiałe, często twierdzą, że takie perfumy z feromonami pozwalają im odnaleźć nieco pewności siebie i funkcjonować w towarzystwie. Być może działają one nieco jak efekt placebo, ale często sięgają po nie nawet profesjonalni psychologowie poszukujący pomocy dla swoich pacjentów. Niekiedy perfumy z feromonami płciowymi wybierane są również na prezent jako afrodyzjak. Czasami sięgają po nie osoby, które funkcjonują w związkach z długim stażem. Takie feromony mają rozbudzić nieco zmysły i podgrzać temperaturę w związku. Feromony sprawdzają się w różnych sytuacjach życiowych, jednakże nie można na nich polegać. Często samo ich działanie nie wystarczy.

Wiele osób twierdzi, że udało im się rozkochać swojego partnera właśnie dzięki feromonom. Nie można jednak ufać takim opiniom, ponieważ miłość to skomplikowane uczucie, na które składa się wiele rzeczy. Nie można mówić więc o miłości dzięki działaniu feromonom. Na to uczucie trzeba pracować przez dłuższy czas i składa się na nie wiele szczegółów. Można jednak śmiało stwierdzić, że osoby poszukujące miłości powinny sobie pomagać takimi feromonami płciowymi. Nie kosztują one wiele, a mogą znacznie ułatwić poszukiwanie partnera na stałe lub na jeden wieczór. Trzeba jednak używać ich z głową i odpowiedzialnie, aby nie sprawić nikomu przykrości i zawodu miłosnego.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz