Feromony w kontaktach męsko-damskich

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne w naszym życiu są związku i relacje. Człowiek stworzony został do tego, żeby łączyć się w pary, dlatego też poszukujemy swojej drugiej połówki, bardziej lub mniej skutecznie. Wiele osób narzeka na to, że ma problemy ze znalezieniem tej drugiej osoby. Wynika to obecnie przede wszystkim z tego, jaki tryb życia prowadzimy. Wszyscy bardzo dużo i ciężko pracujemy. Nie mamy więc w ciągu dnia pracy czasu na nic, a kiedy tylko skończymy, wracamy do domu wykończeni. Często nie mamy już sił na spotkania towarzyskie, a czas wolny spędzamy nad książką, lub przed telewizorem.
Bardzo modne stało się poszukiwanie miłości przez Internet. Codziennie powstają nowe serwisy randkowe, które umożliwiają ludziom o podobnych zainteresowaniach poznanie się i ewentualne spotkanie. Większość osób obawia się jednak takiego pierwszego spotkania. Warto przekonać się i zdecydować na takie wyjście, ponieważ może się okazać, że jest to prawdziwa szansa na spotkanie prawdziwej miłości na całe życie. Nawet osoby nieśmiałe nie powinny same się powstrzymywać przed takimi spotkaniami.
Dla takich osób doskonałym rozwiązaniem na pierwszą randkę może być użycie per fumów z domieszką feromonów płciowych. Są to całkowicie bezwonne substancje zapachowe, który wytwarza się syntetycznie. Człowiek niegdyś sam wytwarzał takie feromony w dużych ilościach, podobnie do zwierząt. Z czasem, zatraciliśmy jednak tę umiejętność na skutek procesu ewolucji. Naukowcom udało się jednak wytworzyć syntetyczny odpowiednik feromonów płciowych, który działa na nas ludzi dokładnie w ten sam sposób. Pamiętajmy jednak o tym, że feromony męskie zadziałają jedynie na kobiety, zaś damskie na mężczyzn. Nie ma szans na inny wynik.
Nikt nie domyśli się, że stosujemy feromony, ponieważ nie można ich wyczuć. Perfumy, do których się ich dolewa występują praktycznie we wszystkich dostępnych zapachach i są nimi inspirowane. Można więc zakupić flakonik z feromonami o takim samym zapachu, jak nasze perfumy, których używamy na co dzień. Poza tym, sprzedawane są one w opakowaniach, z których nie można wywnioskować ich zawartości. Żaden z domowników więc nie domyśli się, że kupiliśmy feromony.
Dzisiaj takie perfumy z domieszką feromonów płciowych kupić można wszędzie. Sprzedawane są one przede wszystkim w oddzielnych punktach, które właśnie oferują ich sprzedaż na mililitry, w różnych wielkościach buteleczek. Poza tym, taki produkt pojawia się również w drogeriach kosmetycznych i przede wszystkim w Internecie. W sklepach internetowych można je zamówić od ręki i zostaną nam one dowiezione przez kuriera pod wskazany adres, w nieoznakowanym opakowaniu.
Perfumy z feromonami nie są wcale droższe od tych tradycyjnych, których używamy na co dzień. Niekiedy okazują się one nawet tańsze. Zazwyczaj buteleczka z kilkudziesięcioma mililitrami takich perfum kosztuje około kilkudziesięciu złotych. Jest to więc wydatek, an który można sobie pozwolić przed pierwszą randką, aby poczuć się lepiej i dużo bardziej pewnie.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz