Uwodzenie kobiet

Każda kobieta uwielbia sytuacje, w których czuje, że podoba się mężczyznom. Uwielbiają być one uwodzone i adorowane. Udają oczywiście, że kompletnie im na tym nie zależy i nie zwracają w ogóle uwagi na zaloty, ale tak naprawdę w głębi duszy są całe rozemocjonowane. Uwodzenie kobiet nie jest wcale łatwym zadaniem i nie każdy potrafi to robić we właściwy sposób. Wielu mężczyzn uczy się tej skomplikowanej sztuki przez wiele lat i nigdy tak naprawdę nie udaje im się to w pełni. Inni zaś panowie uwodzenie kobiet mają w małym paluszku i nie musza się wcale starać za bardzo, aby po prostu im wyszło. Wszystko zależy również oczywiście od kobiety, na którą się trafi.

Uwodzenie kobiet powinno się rozpocząć przede wszystkim od poznania kobiecej psychiki. Jest ona bowiem całkowicie odmienna od tej męskiej i najczęściej na tym polu pojawiają się właśnie problemy. Panowie nie rozumieją potrzeb pań i wydają się im one bezsensowne i głupie. A to właśnie spełnianie kobiecych pragnień i pochylenie się nad ich duszą sprawia, że panie zakochują się bez pamięci w panach. Uwodzenie kobiet jest więc niezwykle skomplikowaną sztuką i wymaga od mężczyzny wiele zachodu.

Oczywiście zdarza się czasami, że trafi się na kobietę, która nie ma wielkich wymagań i pragnie po prostu dobrej zabawy i miłego towarzystwa. Taka kobieta jest dużo łatwiejszą zdobyczą. W większości mają one jednak bardzo duże wymagania i wcale tego nie ukrywają.

Uwodzenie kobiet przez mężczyzn ma zazwyczaj miejsce w klubach i na dyskotekach. Tam panują bowiem najlepsze warunki do tego typu gry. W tle gra muzyka, światła są nieco przyciemnione. Można z powodzeniem rozpocząć do niczego nie zobowiązującą rozmowę lub po prostu zaproponować kobiecie drinka. Jest to najczęściej stosowane przez panów zagranie, jeżeli chodzi o uwodzenie kobiet. Znają one ten trik doskonale, ale bardzo często chcą być po prostu uwodzone i świadomie dają się na niego nabrać.

Kobiety, które wybierają się z koleżankami na tego typu imprezy i nie mają swoich mężczyzn często pojawiają się tam właśnie w takim celu, aby zdobyć mężczyznę lub przynajmniej poznać kogoś interesującego. Liczą więc nie tylko na bajery i darmowe drinki, ale również na miłą i inteligentną rozmowę oraz przyjemny taniec we dwoje. Panom zależy jednak przede wszystkim na tym, aby poderwać dziewczynę, często na jedną noc. Oczywiście zdarzają się wyjątki i nie wolno w taki sposób generalizować postępowania mężczyzn. Niektórzy z nich również poszukują prawdziwej miłości i uczucia.

Nasze potrzeby znacznie się od siebie różnią, podobnie jak nasze mózgi. Dlatego też tak bardzo lubimy flirtowanie i poznawanie nowych osobników płci przeciwnej. Każde takie zdarzenie to nowy element w naszej grze. Wszyscy lubimy przecież dobrze się bawić i być adorowanym. Doskonale uwodzeniu kobiet sprzyja również alkohol. Każdy, zarówno kobieta, jak i mężczyzna czuje się dzięki niemu bardziej swobodnie i nie obawia się o reakcje drugiej strony. Stajemy się wtedy wręcz bardziej naturalni i nie udajemy nikogo innego.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz