Wieczór kawalerski z klasą

W tej najbardziej optymistycznej wersji – człowiek żeni się tylko raz. Nie ulega wątpliwości, że dzień ślubu to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, pozwala bowiem do końca życia (znowu – w najbardziej optymistycznej wersji) cieszyć się towarzystwem ukochanej osoby w związku o formalnym statusie potwierdzonym aprobatą państwa i/lub błogosławieństwem Kościoła. Oczywiście, ślub wiele zmienia. I choć wiele z tych zmian modyfikuje codzienne życie na lepsze, to jednak mężczyzna wchodzący w związek małżeński zobowiązuje się do rezygnacji z określonych zachowań. Dlatego też, warto przygotować wieczór kawalerski, o którym wszyscy jego uczestnicy długo nie zapomną. Imprezę, która pozwoli panu młodemu pożegnać się z kawalerskim życiem i wejść w zupełnie nowy etap.

Oczywiście – można pójść na łatwiznę. Standardową opcją na wieczór kawalerski bywa zwykle wprowadzenie się w stan upojenia alkoholowego z rozmachem, a potem wizyta w klubie ze striptizem. Nie oceniamy tego typu propozycji – być może stanowią one idealną odpowiedź na potrzeby pana młodego i jego kompanów. Istnieje jednak pewien problem – spędzony w tej sposób wieczór kawalerski w większości przypadków łączy się z późniejszą amnezją (alkohol lubi dokładnie wyczyścić wspomnienia), a więc z niezapomnianej imprezy nici. Dodatkowo, w klubie ze striptizem można spędzić po prostu zwykły wieczór, a tak właściwie – mężczyzna szczerze zakochany w swojej partnerce nie ma potrzeby odwiedzania tego typu miejsc.

Przedstawiamy więc propozycje na wieczór kawalerski z klasą. I choć nie istnieje jedna, uogólniona opcja, która spodoba się każdemu, warto wieczór kawalerski spędzić wyjątkowo i niebanalnie. Zachęcamy wiec do zapoznania się z dalszą częścią artykułu.

Fanom sportu z pewnością spodoba się wizja, która zakłada wieczór kawalerski na meczu lub innego rodzaju rozgrywkach sportowych. Oczywiście niemal natychmiast na myśl nasuwa się piłka nożna – nie musi to być jednak wyłącznie kopanie piłki po murawie. Idealnym miejscem na wieczór kawalerski, a właściwie jego początek jest również mecz siatki, koszykówki, a dla mężczyzn lubiących silne emocje – na przykład… damski boks. Później oczywiście można udać się do baru czy klubu i imprezować dalej, ale nie sposób ukryć, że inauguracja wieczoru była wyjątkowa.

Jeśli natomiast pan młody i jego kompania to miłośnicy wspinania się po szczytach, z okazji zbliżającego się ożenku warto wybrać się w góry. Tego typu opcję na wieczór kawalerski polecamy szczególnie tym, którzy dysponują większą ilością czasu. Idealnie bowiem spędzić w górach dwa wieczory. Jeden całkowicie poświęcić na wędrowanie (wówczas zero alkoholu – bezpieczeństwo jest najważniejsze!), drugi natomiast na huczne imprezowanie. Wszyscy ci, którzy rozpaczliwie muszą udać się do klubu ze striptizem mogą oczywiście później odwiedzić takie miejsce i nieco zapomnieć o rzeczywistości.

Istnieje również jeszcze jedna opcja – wieczór kawalerski dla miłośników muzyki. Imprezę warto rozpocząć od wizyty w klubie jazzowym, gdzie piękne melodie przygotują kawalerów (i nie tylko) do niezapomnianego balowania.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz