Niebanalny wieczór panieński

Za maż (prawdopodobnie) wyjdziesz raz, więc wszystko przygotowujesz tak starannie, jak to tylko możliwe. Wystrój sali, Twoja własna stylizacja, oprawa artystyczna ceremonii, muzycy, menu, tort, przemowy… – to tylko niektóre z punktów, które spędzały Ci sen z powiek w przygotowaniach do wielkiego wydarzenia. Czy zastanawiałaś się jednak, co będzie po? Czy nie skupiłaś się nadto na przygotowaniach przed? Choć ślub to z pewnością jeden z najpiękniejszych życiowych momentów – otwiera bowiem nowy etap, etap egzystencji we dwoje na zawsze – to jednak prawdopodobnie dość szybko przekonasz się, że rzeczywistość potrafi być szara i nużąca. Dlatego też, warto zadbać o niebanalny wieczór panieński – imprezę, którą będziesz wspominać z tajemniczym uśmiechem (intrygującym Twojego partnera) podczas kolejnego wieczoru spędzonego z mężem przed telewizorem i w ciepłych kapciach.

Wieczór panieński i sprawy związane z jego organizacją spoczywają na barkach Twojej świadkowej. Nie oznacza to jednak, że musi ona przygotować całkowitą niespodziankę i zorganizować Twój wieczór panieński wedle własnych upodobań. Porozmawiaj szczerze z świadkową – w końcu jest jedną z najbliższych Twojemu sercu osób – i razem ustalcie plan działania, którego realizacją w dużej mierze zajmie się ona. Ty masz już inne obowiązki.

Wieczór panieński powinien zgromadzić Twoje najbliższe przyjaciółki, koleżanki i członków rodziny płci żeńskiej w podobnym do Twojego przedziale wiekowym. Wśród nich nie tylko będziesz się świetnie bawić, ale nieznajome dla siebie do tej pory osoby (na przykład przyjaciółki ze studiów i koleżanki z pracy) będą miały okazję poznać się, dzięki czemu atmosfera na weselu stanie się luźniejsza i bardziej przyjazna.

Oczywiście to, jak będzie przebiegał wieczór panieński zależy od tego, na co w danej chwili będziecie miały ochotę. Wiadomo też, że w pewnym momencie prawdopodobnie wylądujecie w barze/klubie/mieszkaniu, gdzie Waszą główną rozrywką stanie się popijanie wina lub drinków, śmiech i plotkowanie. Warto jednak zadbać o to, aby wieczór panieński ciekawie się rozpoczął. To właśnie pierwszych kilka godzin posiada największy wpływ na dobrą zabawę.

Wieczór panieński możecie zacząć od wizyty w kinie. Jaki film wybrać? Na tę okazję doskonale sprawdzi się komedia romantyczna lub przerażający horror – oba gatunki zagwarantują Wam dużo emocji i wprawią w imprezowy nastrój, który później skieruje Wasze kroki na przykład do klubu, gdzie możecie potańczyć lub do baru, gdzie możecie usiąść i wypić drinka.

Jeśli natomiast macie ochotę na odrobinę luksusu i dysponujecie minimum trzema wolnymi dniami, wieczór panieński spędźcie w hotelu z salonem SPA! Pierwszego wieczoru możecie skorzystać z relaksujących kąpieli, odpoczynku w jacuzzi, a nawet masażu. Wiele radości sprawi Wam manicure lub pedicure, a także profesjonalne zabiegi pielęgnujące cerę – to nie tylko sposób na relaks i odprężenie, ale także możliwość przygotowania do wesela. Drugi wieczór przeznaczcie natomiast na to, co kobiety lubią bardziej – rozmowy we własnym towarzystwie.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz