Dla kogo przeznaczone są perfumy z feromonami?

Ostatnimi czasy na naszym rynku kosmetycznym pojawiła się bardzo ciekawa nowość. Są to perfumy dla kobiet i dla mężczyzn z domieszką syntetycznych feromonów płciowych. Można je obecnie kupić w każdej większej drogerii i na specjalnych stoiskach. Poza tym, pojawiają się również coraz częściej w sprzedaży wysyłkowej i w Internecie. Co ciekawe, można swobodnie wybierać pomiędzy setkami popularnych zapachów i wybrać taki, jakiego używa się na co dzień, lub zupełnie inny. Poza tym, istnieje również możliwość zakupienia feromonów na mililitry. Oznacza to, że nie ma potrzeby od razu kupować dużego flakonika perfum z feromonami. Można je najpierw przetestować kilka razy i dopiero decydować się na większy zakup.

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób takie feromony działają. Są to syntetyczne, całkowicie bezzapachowe odpowiedniki ludzkich feromonów płciowych. Oddziałują one na mózg osobników płci przeciwnej, w ten sposób, że nie mogą się oni oprzeć danej osobie i są nią bardzo zainteresowani. Wiele osób chce przebywać w towarzystwie takiej osoby i z nią rozmawiać. Często przyznają jej również rację. Feromony mają również udowodnione silne działanie podniecające i pobudzające. Wiele osób twierdzi, że sprawiają one, że ma się dużo większą ochotę na miłosne igraszki.

Dla kogo przeznaczone są takie perfumy z domieszką feromonów płciowych? Tak naprawdę, dla wszystkich. Korzystają z nich przede wszystkim osoby nieśmiałe, które w ten sposób pragną się ośmielić i przyciągnąć do siebie zainteresowanie innych osób. Najczęściej wybierają one takie feromony płciowe syntetyczne na pierwszą randkę, lub kiedy wychodzą ze znajomymi na miasto i liczą na to, że uda im się poznać kogoś. Poza tym, bardzo często takie perfumy z feromonami wybierane są przez osoby, które funkcjonują już w wieloletnim związku. Dzięki nim, mogą one rozbudzić nieco emocje partnera i podnieść temperaturę całego związku. Wiele osób bardzo chwali sobie takie perfumy i twierdzi, że faktycznie działają one w pożądany przez nie sposób. Należy jednak pamiętać o tym, że feromony płciowe działają w ten sposób jedynie na osoby płci przeciwnej. Osoby tej samej płci w ogóle nie reagują na ich obecność.

Warto jest zdecydować się an kupno takich perfum z feromonami. Nie jest to wcale duży koszt, ponieważ kosztują one właściwie tyle samo, co tradycyjne perfumy. Poza tym, można je kupić w takim samym zapachu, jak nasze codzienne perfumy. Dzięki temu nikt z otoczenia nawet nie zauważy żadnej różnicy i nie będzie miał żadnych podejrzeń. Kolejną ich zaletą jest to, że wiele osób twierdzi, że po prostu odmieniły one ich życie, nie tylko miłosne, ale także towarzyskie. Stały się one dużo bardziej przebojowe i aktywne wśród znajomych. Również w pracy feromony często pozwalają się przełamać i przejąć stery w różnych kwestiach. Dzięki nim można więc bardzo wiele osiągnąć i nikt nie jest świadomy przyczyny naszej nagłej odmiany i naszego wielkiego sukcesu. Wszyscy również nas lubią i pragną naszego towarzystwa.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz