Najlepsze feromony

Już jakiś czas temu pojawiły się na naszym rynku perfumy z dodatkiem feromonów płciowych. Mają one za zadanie przede wszystkim wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej naszą osobą. Niektóre osoby twierdzą nawet, że istnieje możliwość zakochania się pod wpływem feromonów. Są one całkowicie bezwonne, dlatego można ich dodawać do wszystkich zapachów i nie ma szans, aby ktokolwiek poznał, że używaliśmy feromonów płciowych.

Najlepsze feromony to takie, które mają wysokie stężenie w danym zapachu. Wiadomo, że działają one wtedy najmocniej i są bardziej skuteczne. Zazwyczaj kupują je osoby nieśmiałe, które miewają problemy z nawiązywaniem nowych kontaktów. Bywa, że korzystają z nich również osoby, które nie mogą znaleźć partnera i chadzają na randki i inne spotkania towarzyskie. Wiele osób potwierdza, że faktycznie perfumy z feromonami pomogły im znaleźć prawdziwą miłość lub chociaż zainteresować swoją osobą towarzystwo.

Najlepsze feromony można zakupić w perfumeriach i drogeriach. Znajdują się one na półkach, zaraz przy normalnych perfumach o tradycyjnych zapachach. Ich cena nie jest dużo wyższa od tradycyjnych per fumów, jednakże najlepsze feromony są nieco droższe od normalnych zapachów. Bardzo często perfumy z dodatkiem feromonów płciowych można także skupić na niewielkich stoiskach w galeriach handlowych. Specjalizują się one w tym i oferują możliwość zakupu również na mililitry. Warto jednak zauważyć, że z pewnością nie są to najlepsze feromony, jakie można dostać na rynku. Często zawartość samego składnika jest po prostu niewielka i nie działają one wtedy w taki sposób, w jaki powinny.

Warto pamiętać o tym, że najlepsze feromony nie mogą po prostu być zbyt tanie, ponieważ to świadczy właśnie o braku jakości. Lepiej jest wykosztować się bardziej, ale mieć pewność, że substancja po prostu zadziała. Najlepszym rozwiązaniem jest po prostu kupienie na początek malutkiej buteleczki. Nie jest to może ekonomiczne rozwiązanie, ale nie warto kupować wielkiej butelki czegoś, co może się nam wcale nie przydać. Feromony są oczywiście bezwonne i można takie perfumy z powodzeniem stosować jako zamiennik tych normalnych i tradycyjnych, ale w takim wypadku nie ma sensu przepłacać.

Zwolennicy tych substancji twierdzą, że najlepsze feromony są w stanie sprawić, że ich użytkownik nie tylko zainteresuje całe towarzystwo i stanie się centrum zainteresowania, ale również będzie mógł rozkochać osobę o płci przeciwnej. Należy więc uważać z ich użytkowaniem, aby przypadkiem nie zranić kogoś i nie zrobić mu krzywdy. Na pewno nie powinno się w taki sposób eksperymentować na innych ludziach. Jeżeli nie jesteśmy zainteresowani daną osobą, lepiej jest nie używać takich feromonów przy niej i nie robić jej fałszywych nadziei.

Najlepiej jest perfumy z feromonami płciowymi pozostawić na specjalne okazje, takie jak wymarzona pierwsza randka, rocznica poznania, czy też po prostu spotkanie w klubie, kiedy szukamy nowego partnera. Można także zastosować je na spotkanie biznesowe lub rozmowę o pracę z osobą innej płci.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz