Perfumy z feromonami

Na naszym rynku jakiś czas temu pojawiły się nikomu nie znane dotąd perfumy z feromonami. Można je zakupić zarówno przez Internet, jak i w stacjonarnych perfumeriach. Bardzo często spotyka się je w niewielkich punktach w galeriach handlowych. Zazwyczaj takie perfumy z feromonami można swobodnie zakupić w swoim ukochanym zapachu danej marki. Wystarczy jedynie wybrać spośród dostępnych próbek i sprzedawca przelewa je na mililitry. Wiele osób zastanawia się nad tym, czym są te feromony i w jaki sposób wpływają one na zachowanie człowieka.

Jest to ciekawy temat, który od lat zastanawiał naukowców. Zaobserwowali oni bowiem, że większość zwierząt porozumiewa się właśnie za pomocą feromonów. Są to bezwonne substancje zapachowe, które osobniki danej płci wydzielają, aby porozumieć się z osobnikami innej płci. To właśnie feromony najczęściej sprawiają, że zwierzęta danego gatunki są w stanie połączyć się w pary. Co ciekawe, wyczuwają one zapach feromonów nawet na wiele kilometrów i są w stanie odnaleźć się dzięki temu.

Naukowcy zastanawiali się nad tym, czy człowiek również wytwarza feromony płciowe. Doszli jednak do wniosku, że część z nas zatraciło tę umiejętność lata temu w procesie ewolucji. Oczywiście wydzielamy jeszcze te feromony, ale w znacznie mniejszych ilościach i o wiele mniej intensywnie. Po wielu latach badań i różnych projektów udało im się jednak odtworzyć ludzkie feromony płciowe za pomocą całkowicie syntetycznych substancji. Okazało się również, że produkcja takich syntetycznych feromonów wcale nie jest trudna, pracochłonna, ani tym bardziej droga. Dzięki temu możemy dzisiaj masowo kupować perfumy z feromonami. Nie są one drogie, ich cena przewyższa normalne perfumy o zaledwie kilka złotych i jak wspomniano powyżej, można je swobodnie zakupić w wielu drogeriach.

Dla kogo przeznaczone są takie perfumy z feromonami? Przede wszystkim dla osób, które zainteresowane są wzbudzeniem zainteresowania płcią przeciwną. Ich użycie skutkuje bowiem najczęściej tym, że inne osoby zwracają uwagę na użytkownika perfum i zaczyna im się on podobać. Często słuchają go o wiele lepiej, niż w normalnych warunkach i nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że podoba im się to, co dana osoba mówi i w jaki sposób się zachowuje. Takie perfumy z feromonami nadają się więc doskonale dla osób nieśmiałych, które w normalnych warunkach miewają problemy z nawiązywaniem kontaktów z płcią przeciwną.

Niektórzy wykorzystują również perfumy z feromonami, kiedy udają się na ważne spotkanie biznesowe, czy też rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy. Dzięki nim, może się zdarzyć że potencjalny szef spojrzy na danego kandydata bardziej przychylnym okiem. Należy jednak pamiętać o tym, że perfumy z feromonami działają jedynie na płeć przeciwną. Nie ma więc szans wykorzystania ich, kiedy nasz rozmówca jest osobnikiem tej samej płci. Warto zainwestować jednak w niewielka buteleczkę takich perfum i sprawdzić, czy faktycznie przynoszą spodziewane i obiecywane rezultaty. Może się okazać, że w ten sposób poznamy miłość swojego życia.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz