Flirt

Każdy z nas lubi być doceniany przez innych i im się podobać. W szczególności kobiety uwielbiają, kiedy mężczyźni zwracają na nie uwagę i je adorują. Taki niewinny flirt działa na nie bardzo motywująco i często dzięki temu bardziej o siebie dbają i spędzają więcej czasu na przygotowaniach do wyjścia. Wiele mówi się o tym, że nawet w związkach małżeńskich z wieloletnim stażem, powinien pojawiać się również flirt. Pobudza on bowiem zmysły, działa na wyobraźnię i sprawia, że razem lepiej się czujemy.

Wszyscy lubimy być przecież adorowani, to nie ulega żadnej wątpliwości. Nie warto jednak z takim zachowaniem za bardzo przesadzać, ponieważ całkiem niechcący, możemy sprawić bliskiej nam osobie dużą przykrość. Najlepiej, żeby sam flirt dotyczył jedynie partnerów i nie wymykał się poza nich. Oczywiście znajdą się pary, które uwielbiają zazdrość i cenią sobie swoją niezależność. Dla nich właśnie cienka granica, za którą kryje się flirt przebiega w zupełnie innym miejscu, niż dla innych par. takie osoby wręcz uwielbiają, kiedy partner ich flirtuje z kimś innym. Taka zazdrość działa na nie motywująco i podniecająco.

Bardzo często flirt zdarza się w zakładzie pracy, pomiędzy osobami, które razem współpracują. Dopóki są to niewinne żarty i jedynie zabawa, nikt nie powinien mieć do nikogo pretensji. Nie może to jednak wpływać na jakość wykonywanej pracy. Wtedy jest to już nie na miejscu. Bywa, że taki niewinny koleżeński flirt zamienia się z czasem w miłość lub nawet romans, jeżeli mamy do czynienia z osobami pozostającymi w stałych związkach. Nie każdy pracodawca patrzy na takie sytuacje przychylnym okiem. Jeżeli już ktoś zwrócił nam jasno uwagę, że nie życzy sobie takich zachowań, nie warto go denerwować i podnosić mu w ten sposób ciśnienia.

Wielu osobom wydaje się, że mężczyźni i kobiety nie potrafią się ze sobą przyjaźnić i zawsze wkradnie się jakiś niewinny flirt pomiędzy nich. Nie dotyczy to oczywiście wszystkich, ale wyjątek potwierdza po prostu regułę. Rzadko się zdarza, żeby para przyjaciół odrębnej płci choć raz nie spróbowała zadziałać an siebie w określony sposób. Bywa czasami, że właśnie tacy wieloletni przyjaciele i kumple od piwka dopiero po wielu latach orientują się, że się kochają i są po prostu dla siebie najlepszym rozwiązaniem.

Zazwyczaj takie historie pojawiają się w amerykańskich komediach romantycznych, jednakże bywa, że dzieją się one naprawdę.

Ludzie poznają się w różny sposób. Najczęściej są to jakieś spotkania towarzyskie, na które oboje zostają zaproszeni. Niekiedy miłość zawiązuje się również w szkole, czy na studiach. Niezwykle często zdarza się również, że miłość pojawia się właśnie w sytuacjach zawodowych. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, ponieważ na niektórych stanowiskach pracy i w niektórych zawodach po prostu nie można ze sobą pracować. Z reguły jedna z osób musi więc poszukiwać nowego miejsca pracy, co nie jest łatwe. Bywa jednak, że dotyczy to takich zakładów pracy, w których nikt nie ma nic przeciwko związkowi dwojga osób i nawet pozytywnie może wpływać to na jakość wykonywanej pracy.

Mogą Ciebie również zainteresować

Dodaj komentarz